KLEJ BŁYSKAWICZNY LOCTITE 480 CZARNY 20GR [0906142]
205.00 zł
Poprzednia najniższa cena: 205.00 zł.
10 w magazynie
Opis
Opis
LOCTITE 480 jest wzmocnionym, szybko utwardzającym się klejem błyskawicznym, przeznaczonym do wiązania metali z metalami, gumami lub magnesami, w szczególności w środowiskach o wysokiej wilgotności.
LOCTITE® 480 to klej błyskawiczny przeznaczony do montażu trudno sklejających się materiałów wymagających równomiernego rozłożenia naprężenia i odporności na duże siły rozciągające i/lub ścinające. Produkt jest klejem wzmocnionym kauczukiem, zapewniającym wyższą elastyczność, odporność na zrywanie i lepszą odporność na uderzenia. Produkt zapewnia szybkie wiązanie szerokiej gamy materiałów, w tym metali, tworzyw sztucznych i gum. LOCTITE 480 charakteryzuje się dobrą odpornością na wilgoć.
Nadaje się do aplikacji, przy których występują duże siły oddzierające i / lub uderzenia
Doskonale nadaje się do klejenia metalu z metalem, metalu z gumą oraz do klejenia magnesów
Wysoka odporność na wilgoć
Wzmocniony


Dane techniczne
- Do łączenia elementów metalowych ze sobą lub z częściami gumowymi i magnesami; wysoka odporność w warunkach dużej wilgotności
- Czas wiązania: od 20 do 50 sekund
- Nadaje się do zastosowań, gdzie wymagana jest odporność na obciążenia udarowe, uderzenia i siły oddzierające
- Zakres temperatur pracy: od -40 do +100°C
- Nadaje się do zastosowań, w których jest wymagana odporność na obciążenia udarowe, uderzenia i siły oddzierające
- Doskonała odporność w wilgotnych warunkach
- Idealne rozwiązanie do łączenia metalu z metalem, gumą lub magnesami
- Powolne utwardzanie
- Wzmocniony
- Pojemność: 20g
- Nr katalogowy: 0906142
Opinie
Nie ma jeszcze żadnych opinii